Kupiłeś niewielkie mieszkanie z rynku pierwotnego lub wtórnego i zastanawiasz się jak urządzić wąską kuchnię w bloku? w naszym artykule zawarliśmy kilka wskazówek, które z pewnością będą bardzo pomocne. Sprawdź!

Porady jak urządzić wąską kuchnię w bloku

Coraz więcej z nas decyduje się na mieszkania z rynku wtórnego, kierując się aspektem związanym z budżetem czy też preferencjami estetycznymi. Vintage przestrzenie są aktualnie na topie, a retro styl bije rekordy popularności. Niemniej jednak mieszkania w kamienicach czy blogach często oferują niewielkie, mało ustawne pomieszczenia. Jak urządzić wąską kuchnię w bloku?

Niewielkie pomieszczenie kuchenne

Czy wiesz jak urządzić wąską kuchnię w bloku?

Wypełnienie niewielkich pomieszczeń przeznaczonych na kuchnię, niezbędnymi produktami to wyzwanie aranżacyjne, należy bowiem połączyć funkcjonalność z naszymi oczekiwaniami aranżacyjnymi. Jak urządzić wąską kuchnię w bloku? Weźmy pod uwagę, iż potrzebujemy miejsca na swobodne poruszanie się po kuchni oraz na wygodne korzystanie z szafek i urządzeń kuchennych. W wielu przypadkach, by zapewnić sobie komfort korzystania z kuchni, zdecydujemy się na otwarcie jej na salon.