Czy wierzysz w bratnie dusze? A może już masz w swoim życiu osobę, która cię dopełnia i jest twoją „drugą połową”? Taki stan możesz nazwać połączeniem duszy.

Według badań przeprowadzonych przez magazyn Marist Poll, 80 procent osób poniżej trzydziestego roku życia uważa, że ​​w życiu jest nam „pisana” jedna, szczególna osoba, wielka miłość. Trudno jest zrozumieć takie podejście, zwłaszcza jeśli ktoś doświadczył już zakończenia poważnego związku czy rozwodu. Czy można mieć dwie bratnie dusze i co to oznacza w przypadku pierwszego nieudanego związku? Jedna teoria zdaje się zaprzeczać drugiej, prawda? Co ciekawe, bardzo często błędnie interpretujemy znaczeni „bratniej duszy”.

Jak jest naprawdę? Po pierwsze, nie ma „liczby” bratnich dusz do wykorzystania w swoim życiu 😉 . Po drugie, ten termin może oznaczać coś innego dla każdego z nas, ale zazwyczaj nie ma nic wspólnego z mitem wielkiej miłości, w hollywoodzkim stylu.

Bratnia dusza – czym naprawdę jest?

Bratnia dusza to ktoś, kto jest twoją prawdziwą miłością – nie namiętnością, zauroczeniem, jednostronnym uczuciem. Ta osoba dzieli z tobą podobną energię, a także upodobania i zainteresowania. Niektórzy ludzie wierzą, że Wszechświat stworzył tę osobę w wyraźnym celu dopełnienia ciebie. I, co najważniejsze, nie zawsze chodzi o miłość romantyczną!

15 znaków, że znalazłaś bratnią duszę

Czy kiedykolwiek zastanawiałaś się, czy masz bratnią duszę? Musisz zrozumieć, że może to być związek romantyczny lub oparty na przyjaźni. Bratnia dusz to osoba, która cię dopełnia, a dzięki niej czujesz, że stajesz się lepszym człowiekiem. To osoba, która wyciągnie cię za uszy z najgorszych tarapatów albo kiepskiego samopoczucia, która będzie przy tobie, gdy odniesiesz sukces i gdy opadniesz z sił.

1. To intensywna relacja, przenikliwa

Wasze połączenie jest tak intensywne, że aż przerażające. Nigdy nie można niczego przed nią ukryć ani skłamać – od razu wie, że coś jest na rzeczy.

Właściwie nie chciałabyś jej okłamywać, ponieważ zaufanie jest ważnym filarem waszej relacji.

2. Kończycie nawzajem swoje zdania

Ponieważ wiesz, jak zareaguje, a ona wie, co ty masz na myśli.  Nie musisz nawet dwa razy zastanawiać się nad tym, co powie. 

3. Obudziła dary i talenty, o których nie wiedziałaś

Ta osoba wydobywa z ciebie dobrą stronę, o której istnieniu nigdy nie wiedziałaś. Można śmiało powiedzieć, że ta relacja zrobiła z ciebie inną osobę, ale wszystkie zmiany były na plus. Nie możesz ani nie chcesz wyobrazić sobie życia bez niej.

4. Od razu coś między wami zaskoczyło

To było jak coś zapisane w gwiazdach. Bum i wiedzieliście, że to jest to. Nie miałaś wątpliwości, że to część ciebie, której brakowało. 

5. Masz wrażenie, że przeznaczenie sprawiło, że się poznaliście

To było przypadkowe spotkanie, które wydaje się być przeznaczeniem. Jak mogłoby być inaczej. Masz w sobie takie głębokie przekonanie. To tak, jakby Wszechświat połączył was dwoje w najdziwniejszych okolicznościach, abyście się wzajemnie odnaleźli.

6. Jest między wami świetna komunikacja

Wy dwoje możecie rozmawiać o wszystkim i o niczym. Komunikacja między wami zawsze była udana. Czujesz się bezpiecznie, zdradzając swoje najskrytsze sekrety ze wzajemnością. Co ciekawe, nawet, gdy nie widzicie się długo – nie psuje to waszej relacji, zawsze jest jakbyście widzieli się wczoraj.

7. Ta osoba odmieniła twoje życie

Nawet nie pamiętasz, jak wyglądało twoje życie bez niej. Otworzyła ci oczy na zupełnie nowy świat pełen emocji. Próbujesz nowych rzeczy i dzięki niej stałaś się inną osobą.

8. Twoja bratnia dusza, może wyczytać z twojej twarzy, co myślisz

Zna twoją mimikę i emocje, które często okazujesz. W rzeczywistości może spojrzeć na ciebie i od razu wie, o co chodzi.  Nie ma mowy, żeby ktokolwiek inny mógł w tobie tak czytać. Nie możesz ukryć przed nią swoich prawdziwych emocji.

9. Nie możesz sobie wyobrazić bez niej życia

Odkąd pojawiła się w twoim życiu, wydaje się, że życie jest o wiele lepsze. Nie wyobrażasz sobie jednego dnia bez niej, a myśl o jej odejściu cię przeraża. 

10. Czasem robicie sobie przerwę

W romantycznych związkach wasza relacja jest tak intensywna, że bardzo często wchodzicie w cykl odpoczywania od siebie. Przerwy i powroty.  Związek jest tak intensywny, że kiedy jesteście razem i nie wiesz, jak sobie z tym radzić. Myślisz, że pomogłoby robienie sobie przerw, aby zatrzymać szalony poziom namiętności między wami dwojgiem. Jednak przyciągacie się do siebie jak magnes. 

11. Możesz być zawsze sobą

Uwielbiasz fakt, że z przy tej osobie możesz być w 100 procentach sobą. Poza tym nie musisz zakładać żadnej maski, dopasowywać się czy próbować jej zaimponować. Zna cię prawdziwą, taką, jaką wielu ludziom nie pozwalasz zobaczyć. 

12. Sprawia, że czujesz się bezpiecznie

W byciu z nią jest coś, co sprawia, że ​​czujesz się chroniona. Czujesz się bezpieczna. Nawet gdy masz straszny dzień, ona dokładnie wie, co powiedzieć, aby było lepiej.

13. Iskrzy między wami (jeśli jesteście parą)

To połączenie jest elektryzujące. Mogą ocierać się o twoje ramię, a to odczuwasz dreszcze. Nie możesz nawet wskazać, co sprawia, że ta osoba jest tak niezwykła, ale wiesz, że sprawia, że czujesz się wyjątkowo.

14. Macie podobną wizję

Łatwo jest nawiązać połączenie duszy z tą osobą, ponieważ oboje zmierzacie w tym samym kierunku. Oboje macie podobne wizje przyszłości.

15. Jesteście doskonale dopasowani i zgrani

Naprawdę nie wiesz, jak to wytłumaczyć, ale tez tego nie potrzebujesz. Po prostu pasujecie do siebie jak dwa kawałki tej samej układanki. Mogą to być małe rzeczy, takie jak zwierzęta domowe o tych samych imionach, ale te małe niuanse są trudne do zignorowania.

Tylko ty możesz określić, czy masz z kimś takie połączenie. Ile pozycji na tej liście wydaje się pasować do twojego związku? 

Pamiętaj, że czasami bratnie dusze pojawiają się na krótki czas. Chociaż zawsze będziecie się kochać, nie zawsze możecie być razem. 

Na podstawie: powerofpositivity.com/