Chorwacja od wielu lat jest ona celem wypoczynku Polaków. Już w czasach PRL urlop spędzany na słonecznym wybrzeżu Jugosławii był marzeniem każdego Polaka. I nie bez przyczyny. Chorwacja to nie tylko piękny kraj – to także przemili i gościnni mieszkańcy!

Fot. Materiały prasowe

Chorwaci, podobnie jak Polacy, są Słowianami i katolikami. Ich historia jest nie mniej burzliwa, co historia narodu polskiego. Dziś, analogicznie jak Polska, Chorwacja należy do NATO i Unii Europejskiej. W dodatku Polaków i Chorwatów nie dzielą żadne przykre doświadczenia na przestrzeni wieków. To, jak również wiele innych czynników sprawia, że Chorwaci i Polacy bardzo szybko znajdują wspólny język i z przyjemnością spędzają razem czas.

Fot. Materiały prasowe

Dlatego tak, jak Chorwaci są zawsze mile widziani w Polsce, tak i Polacy zawsze witani są w Chorwacji z otwartymi ramionami.

Doskonale pokazują nam to liczby: od zakończenia wojny domowej w Jugosławii, z każdym rokiem końca XX wieku, zwiększała się liczba turystów z Polski. W roku 2000 zbliżyła się ona aż do 300 000, jednak w drugiej dekadzie XXI wieku nastąpił prawdziwy bum i w 2019 roku – ostatnim roku przed pandemią – wakacje w Chorwacji spędziło przeszło 900 000 Polaków!

Mało kto wyjeżdża tylko na jeden dzień, zatem według statystyk my, Polacy, w 2019 roku wykupiliśmy w Chorwacji w sumie 5 860 815 noclegów! Brzmi to imponująco, prawda?

Wszyscy jesteśmy zmęczeni pandemią i lockdownami, na skutek których nasze możliwości wyjazdów wakacyjnych znacznie się skurczyły. A przecież niczego tak nie potrzebujemy, jak właśnie odpoczynku i słońca, które zapewnia nam relaks, zdrowie i odporność. Obecnie, w dobie pandemii, wiele osób obawia się nocowania w hotelach, hostelach czy prywatnych kwaterach. I trudno się dziwić – to często zbyt duże ryzyko. Tylko czy bezpieczne wakacje są teraz w ogóle możliwe? Oczywiście!

Fot. Materiały prasowe

Doskonałym rozwiązaniem jest villsy.com – sprawdzony, ale całkowicie nowy na polskim rynku turystycznym serwis podróżniczy, dzięki któremu w bardzo prosty sposób zorganizujesz sobie, swojej rodzinie i przyjaciołom bezpieczny, luksusowy, ale niedrogi wypoczynek w Chorwacji! Tylko tu znajdziesz najbogatszą i najlepszą cenowo ofertę rezerwacji i wynajmu domów wakacyjnych z basenami. Ale nie zwykłych domów… Któż z nas nie marzy o luksusowej willi nad morzem?

Fot. Materiały prasowe

W serwisie znajdziesz wyłącznie domy o najwyższym standardzie. Wille te posiadają pełne wyposażenie: kuchnię, sypialnie, jadalnię, kilka łazienek, pralnię, podwórko i taras, łącznie z pięknym widokiem z okien! W niektórych z oferowanych nieruchomości do dyspozycji gości znajdują się także sale gier, sauny, jacuzzi, grille i rowery dla miłośników aktywnego wypoczynku.