Słońce to bezlitosny sprawdzian dla ogrodowego drewna przed sezonem. Brutalnie uwidacznia powstałe po zimie nieestetyczne wyblaknięcia czy szarzejący kolor naturalnego surowca. Wraz z nadejściem wiosny warto odświeżyć drewniane elementy wokół domu, by móc zrelaksować się na świeżym powietrzu w pięknym i zadbanym otoczeniu.

Altany i domki narzędziowe wystawione na działanie śniegu, mrozu i wilgoci w okresie zimowym straciły na estetyce? Odpowiednia emalia pomoże przywrócić im atrakcyjny wygląd i nadać odporność na negatywne warunki pogodowe. Drewniana konstrukcja przemalowana za pomocą Jedynka Deco&Protect Drewno i Metal na ciemny brąz zaprezentuje się wyjątkowo gustownie na tle zieleni ogrodu i będzie jego wysmakowaną ozdobą.

Fot. Materiały prasowe

Meble ogrodowe mogą być urokliwą wizytówką przydomowej przestrzeni na lata, jeśli zadbamy o ich właściwą pielęgnację. Świetny rezultat zapewni impregnacja, która zagwarantuje kompleksową ochronę drewna. Jedynka Impregnat z Woskiem nie tylko wnika w głąb surowca i odpycha wilgoć, ale tworzy też szczelną powłokę odporną na promieniowanie UV, działanie szkodliwych czynników atmosferycznych czy nawet mikroorganizmów. I to wszystko przy zachowaniu pięknego efektu dekoracyjnego i oryginalnego usłojenia drewna.

Potrzeba więcej koloru wokół domu? Z produktami Jedynka można odświeżyć drewniane meble ogrodowe, nadając im całkowicie nowy odcień. Ławeczka w tonacji Zielony Ciemny z palety Jedynka Deco&Protect Drewno i Metal nie tylko urzeknie głębią koloru, ale będzie też wdzięcznie współgrać z bujną roślinnością w ogrodzie.

Więcej informacji poświęconych zabezpieczaniu drewna ogrodowego znajduje się na stronie www.farbyjedynka.pl.

Fot. Materiały prasowe

***

Jedynka to rodzina produktów do dekoracji i ochrony różnego rodzaju powierzchni: ścian, drewna, metalu i elewacji. Są one stworzone dla osób poszukujących prostych rozwiązań, by móc samodzielnie wykończyć mieszkanie, zrobić remont czy też wykonać prace związane z dekoracją i ochroną różnych powierzchni zewnętrznych. Wszystkie farby, emalie i impregnaty sygnowane marką Jedynka są produktami o potwierdzonej jakości, którymi maluje się sprawnie i bez niespodzianek.

Jedynka to polska marka, obecna na rynku od 1999 roku, która szybko zyskała uznanie konsumentów. Obecnie należy do koncernu PPG. Więcej informacji na temat produktów marki Jedynka znaleźć można pod adresem www.farbyjedynka.pl.