Z pierwszą randką jest jak z pierwszym wrażeniem – nie da się jej powtórzyć. Od tego spotkania zależy, czy para umówi się po raz drugi. Co zatem zrobić, by randka była udana? Kluczowych porad udzieli Mairead Molloy, psycholog i Global Director Berkeley International – międzynarodowej, ekskluzywnej agencji matrymonialnej z ponad 15-letnim doświadczeniem w łączeniu par.

AGENCJA MATRYMONIALNA EFEKTYWNIEJSZA OD APLIKACJI RANDKOWYCH?

Biuro matrymonialne Berkeley International działa z powodzeniem w Brukseli, Amsterdamie, Cannes, Monako, Dublinie, Luksemburgu, Mediolanie, Paryżu, Genewie, Melbourne, Nowym Jorku
i w Warszawie i realizuje swoją misję, pomagając singlom, odnaleźć życiowego towarzysza. Matchmakerzy Berkeley International wiedzą, jak doprowadzić do udanego związku, ponieważ najpierw poznają życiowe priorytety, cechy charakteru, marzenia, potrzeby swoich klientów oraz ich oczekiwania wobec przyszłego partnera podczas indywidualnych rozmów i dopiero na podstawie analizy typu osobowości dobierają najbardziej pasujące do siebie osoby. Z racji tego, że agencja ma biura w wielu krajach, matchmakerzy szukają towarzyszy życiowych dla swoich klientów na całym świecie i dają im możliwość randkowania dosłownie „bez granic”.

– Jeśli chodzi o randkowanie, fraza „mężczyźni są z Marsa, kobiety są z Wenus” wydaje się być prawdziwa. Jako psycholog relacji od ponad 15 lat rozmawiam z przedstawicielami obu płci w kwestii tego, czego oczekują od partnera oraz ich odczuć i przemyśleń na temat randek, na których byli. To oczywiste, że kobiety i mężczyźni są inaczej „zaprogramowani” i to jest szczególnie widoczne podczas pierwszej randki – mówi Mairead Molloy, psycholog i Global Director Berkeley International.