Wszystko, co musisz wiedzieć o endometriozie oraz 170 przepisów na pyszne posiłki, które pomogą zatrzymać jej rozwój.

W książce Endometrioza. Leczenie dietą znajdziesz dawkę niezbędnej wiedzy, zalecenia dietetyczne a także 170 prostych przepisów, dzięki którym Twoje posiłki będą zdrowe, smaczne i urozmaicone.

Książka zawiera praktyczne informacje, m.in.:

  • Jakie są objawy endometriozy.
    • Jak wybrać najskuteczniejszą dietę wspierającą leczenie endometriozy.
    • Jak wybierać odpowiednie produkty spożywcze, łączyć je w smaczne i zdrowe posiłki, które zneutralizują objawy i zatrzymają postępującą endometriozę.

Nieleczona endometrioza wpływa destrukcyjnie zarówno na zdrowie fizyczne, jak i psychiczne kobiety. Negatywnie oddziałuje też na życie najbliższych pacjentki. W porę podjęte leczenie zalecone przez lekarza na podstawie zaawansowania zmian może zatrzymać postęp choroby i przywrócić płodność. Terapie alternatywne zgodne ze współczesną wiedzą medyczną często bywają skuteczne.

Fot. Materiały prasowe

Dr Hanna Stolińska-Fiedorowicz

Dietetyk kliniczny, absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Przez siedem lat pracowała w Instytucie Żywności i Żywienia. Współpracuje z osobami z problemem nadwagi i otyłości oraz chorób dietozależnych. Wykładowca na Łódzkim Uniwersytecie Medycznym oraz na studiach podyplomowych na kierunku Żywienie Człowieka w IŻŻ. Często gości w audycjach telewizyjnych i radiowych. Autorka książek, m.in. Jelito drażliwe. Leczenie dietąInsulinooporność. Leczenie dietą, Zdrowe stawy. Leczenie dietą (Wydawnictwo Zwierciadło).

Fot. Materiały prasowe

Endometrioza. Leczenie dietą

Autor: dr Hanna Stolińska

Wydawca: Wydawnictwo Zwierciadło

cena: 44,90 pln

oprawa miękka ze skrzydełkami, format: 165 x 220 mm

liczba stron: 352

data premiery: 15 września 2021 r.