Jeśli do tej pory przy malowaniu rzęs musiałaś wybierać między długością a objętością, to mamy świetną wiadomość! Nowa maskara Legendarna Długość od marki Avon gwarantuje nie tylko spektakularny efekt wydłużenia aż o 50%, ale także trzykrotne pogrubienie włosków bez ich obciążania[1]. #LegendarnaDługość i maksymalna objętość jednocześnie – bez kompromisów!

Pogrubiający, wydłużający, podkręcający – tusz do rzęs to podstawa każdego makijażu oczu, warto zatem sięgnąć po taki, który idealnie je podkreśli. Dzięki nowej maskarze Legendarna Długość od Avon nie musisz wybierać między wydłużeniem a objętością. Nowa, doskonała formuła oparta na technologii polimerowej zapewnia wydłużenie rzęs aż o 50% oraz trzykrotne pogrubienie włosków, zapewniając spektakularną objętość.

Tusz Legendarna Długość ma również nową, stożkową, silikonową szczoteczkę, która precyzyjnie rozdziela i podkreśla trudno dostępne rzęski oraz pomaga równomiernie rozprowadzić tusz na całej ich długości – od nasady aż po same końcówki. Co więcej, maskara została wzbogacona unikalnymi polimerami nowej generacji, które gromadzą się na końcówkach rzęs dla efekty wydłużenia, jakiego jeszcze nie było!

Z okazji premiery nowego tuszu Avon przygotował także grę „Legendary Lenghts”, która jest dostępna na Instagramie w sekcji z interaktywnymi filtrami. Dzięki niej sprawdzisz, jaki efekt osiągniesz z nową maskarą. Przetestuj i przekonaj się, że jeśli chodzi o rzęsy, to rozmiar naprawdę ma znaczenie!

W ofercie marki Avon, oprócz nowej maskary Legendarna Długość, znajdziemy szeroki wybór innych tuszów do rzęs, które już pokochały kobiety na całym świecie: Tusz Geniusz za efekt 5w1, Unlimited za niesamowite podkręcenie, Euphorię za efekt sztucznych rzęs oraz Supershock za maksymalne pogrubienie bez grudek.

Fot. Materiały prasowe

Maskara Legendarna Długość będzie dostępna w katalogu Avon 3/2022 w cenie 24,99 zł. Można ją zamówić u Konsultantek Avon lub kupić za pośrednictwem strony www.avon.pl. Kupując produkty Avon, wspierasz biznes naszych Konsultantek.  


[1] Na postawie badań klinicznych z udziałem 15 osób.

Informacja prasowa