Czas przerwać codzienną rutynę! Czas na relaks! Bez względu na to, gdzie znajdziesz swoją osobistą chwilę relaksu, w Innsbrucku i jego okolicach będzie to łatwe i naturalne. Co więcej Innsbruck to doskonały punkt wyjścia, aby codziennie wybierać z szerokiej oferty aktywności. Od bio sauny z panoramą górską po spacery po uroczym starym mieście z muzeami, galeriami, wyjątkowymi sklepami i butikami po spokojne wędrówki przez lasy i łąki na tle rozległych gór – region Innsbrucka oferuje odpowiedni tryb dla każdego rodzaj relaksu. Idealny wybór, aby spędzić lato pełne rozkoszy, wolności i miejsko-alpejskiej radości życia!

Wreszcie można ponownie wyjść i uciec od codzienności. Skorzystaj, zatem z wolności, aby po prostu pozwolić swemu umysłowi i stopom odpocząć: Region Innsbrucka to właściwe miejsce, dla każdego, kto chce się zrelaksować! W samym sercu Alp region oferuje wszystko, czego potrzeba, aby zrobić sobie małą przerwę. Jeśli chodzi o różnorodność, region Innsbrucka to prawdziwy „wrodzony talent”. Ponieważ wypoczynek rekreacyjny w Innsbrucku prowadzi z miasta bezpośrednio na łono natury. Urlopem rozkoszować można się także bardzo wygodnie korzystając z kolejek górskich lub rowerów elektrycznych, bez żadnego wysiłku fizycznego. Miasto zaprasza również na relaks i poznawanie alpejsko-miejskiego stylu życia: Podczas spaceru po krętych uliczkach pomiędzy historycznymi budynkami a nowoczesną architekturą, na tle potężnych gór wyłania się różnorodna panorama miasta. Można ją poznać w cudowny sposób podczas spaceru promenadą wzdłuż rzeki Inn i rzędów kolorowych kamienic.

Gdzie miasto szepcze „relaks”

Tak, również w mieście możesz uciec od typowego miejskiego zgiełku! Innsbruck to urocze miasteczko, które zachwyca czarującymi ulicami handlowymi i krętymi alejkami, imponującym krajobrazem kulturalnym oraz bogatą ofertą muzeów, galerii i punktów artystycznych w przestrzeni publicznej. Podczas relaksującego spaceru po mieście odkryjesz słynne i ukryte zabytki, znane i tajemnicze zakątki miasta. Imponującą różnorodność możesz odkrywać indywidualnie i wygodnie podczas spacerów z serii „Walks to explore“. Siedem spacerów tematycznych zachęca do spojrzenia na miasto z różnych perspektyw. Prowadzą przez Innsbruck nieznanymi ścieżkami, z dala od zgiełku, prosto do atrakcji: między skocznią narciarską Bergisel a wąwozem Sill, w historycznej dzielnicy Anpruggen lub śladami Habsburgów.