Czy Ty także buty najchętniej kupujesz w butikach? Nie da się jednak zaprzeczyć, że w internecie będziesz miała znacznie większy wybór modeli, kolorów, czy w końcu rozmiarów. Mało tego, bo przez internet zamówisz nawet takie buty, które zostaną wykonane specjalnie dla Ciebie.

Może się wydawać, że zakup butów w tradycyjnym sklepie będzie najbardziej pewny. Ile razy spotkałaś się jednak z sytuacją, że wybranego przez Ciebie modelu nie było w odpowiednim rozmiarze? Odwiedzałaś sklep za sklepem i albo żadne buty Ci się nie podobały, albo brakowało właśnie Twojego rozmiaru. Znasz to? Czy nie miałaś wtedy ochoty powiedzieć sobie „dość!”? 

Sklep internetowy czy stacjonarny?

Niestety, podobne problemy będą Cię spotykały niezależnie od tego czy mieszkasz w małym czy w dużym mieście. Nawet największe sklepy nie mają przeważnie wszystkich modeli butów we wszystkich rozmiarach. Poza tym poszukiwanie wymarzonych butów jest bardzo czasochłonne, przez co trudno jest porównać oferty wszystkich interesujących nas marek. Ile par butów jesteś w stanie przymierzyć podczas jednego wyjścia na zakupy? Z pewnością mniej, niż mogłabyś w tym czasie obejrzeć w internecie.