Od kilku lat można zaobserwować rosnącą popularność serii komiksowych dla dzieci. To niezbity dowód na to, że dzieci kochają komiksy i chcą je czytać.  Aby przybliżyć najmłodszym i ich rodzicom bogactwo oferty komiksowej dla młodych czytelników, wydawnictwo Egmont opublikowało nowe samplery, które można pobrać w formacie PDF.

Sampler „KOMIKSY SĄ SUPER!” prezentuje bogatą ofertę komiksów humorystycznych dla dzieci.  To bestsellery światowego rynku, które łączą w sobie humor, doskonałe rysunki i sytuacje z codziennego życia bliskie dzieciom. Oprócz doskonale już znanych polskiemu czytelnikowi serii przestawiamy także nowe opowieści („Delisie”, „Cedryk”, „Diabełki” „Koń by się uśmiał”).

POBIERZ SAMPLER

Sampler „KOMIKSOWE OPOWIEŚCI” to zbiór fragmentów komiksów przygodowych, fantasy, science fiction, kryminalnych i obyczajowych. Przenoszą młodych czytelników do fantastycznych światów lub w sympatyczny i mądry sposób opowiadają o zwykłych dziecięcych sprawach. W samplerze zaprezentowane są zarówno znane już czytelnikom serie o przygodach aktywnych i ciekawych dziewcząt, seria W.I.T.C.H. czy komiks Minecraft, ale też nowości 2022 („Emma i Wioletta”, „Sixtine”, „Louca”, „Kumpelki”, „Giganci”, „Sami”, „FRNCK”, „Supersi”, „Toska z lasu”, „Magiczna 7” i „Lulu i Nelson”).

POBIERZ SAMPLER

Sampler „KOMIKSY DLA NAJMŁODSZYCH” to prezentacja oferty dla dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym. Znajdują się w nim fragmenty znanych polskiemu czytelnikowi komiksów z cyklu „Mój pierwszy komiks 5+” „Smerfy i świat emocji” i „Yakari”, a także serie laureatów konkursu im. Janusza Christy na komiks dla dzieci. Jest też tegoroczna nowość: seria „Enola i niezwykłe zwierzęta”.

POBIERZ SAMPLER

Dzieci kochają komiksy, a wydawnictwo Egmont proponuje im rysunkowe opowieści z najwyższej półki – zabawne i wiarygodne, a jednocześnie mądre i bezpieczne dla młodego odbiorcy – z nadzieją, że na stałe zagoszczą w ich domach oraz w bibliotekach