1 czerwca to dla wszystkich dzieci wyjątkowy dzień, ale także zagwozdka dla opiekunów. Jaką niespodziankę sprawić pociechom w tym roku? Czym je zaskoczyć? Naprawdę trudno jest wpaść na nowy pomysł. Warto jednak pamiętać, że najcenniejsze prezenty to nie te, które kupujemy, a te, których doświadczamy, chwile spędzane razem. Dzień Dziecka to świetna okazja, by skupić się na bliskich. Zaczynając od własnoręcznie przygotowanych gofrów na śniadanie, przez wspólną wycieczkę na plac zabaw (tym razem bez limitu czasowego!), po wspólny seans z ulubionymi bajkami na Netflix.

Fot. Materiały prasowe

A wybór jest tu całkiem imponujący. W końcu Netflix to nie tylko serwis dla dorosłych widzów, najmłodsi także mają bogatą bibliotekę do dyspozycji. Można w niej znaleźć piękne i pouczające seriale animowane łączące pokolenia, takie jak Kajko i Kokosz, nowy sezon Parku Jurajskiego: Obóz Kredowy albo filmy komediowe dla całej rodziny takie jak Mitchellowie kontra maszyny czy W Rytmie Dżungli: Film. Są też programy edukacyjne dla najmłodszych na przykład Gofcia i Mochi. Znajdzie się też coś na wspólny seans z bliskimi,  jak choćby filmy familijne w stylu Dzień na Tak lub Wyprawa na księżyc. Wybór produkcji dla rodzin i dzieci jest spory, a oferta filmów, seriali i animacji Netflix jest stale wzbogacana i poszerzana. Jakie tytuły będzie można zobaczyć wkrótce na Netflix?

Program oryginalny

DZIECIAKI STRASZAKI – POTWORNE BAJKI

Fot. Materiały prasowe

Dzieciaki straszaki to muzyczno-magiczne wersje klasycznych bajek, pełne zarówno uroczych wiedźm jak i wyrozumiałych misiów. Premiera już w Dzień Dziecka! (1 czerwca).

Serial oryginalny

ŁASUCH

Fot. Materiały prasowe

Uroczy chłopiec, który jest w połowie człowiekiem, a w połowie jeleniem, rusza w niebezpieczną podróż przez postapokaliptyczny świat. Towarzyszy mu szorstki opiekun. Serial pojawi się na Netflix już 4 czerwca.

Film oryginalny

SMOK ŻYCZEŃ

WISH DRAGON – (L-R) John Cho as Long and Jimmy Wong as Din. Cr: ©2021 SPAI. All Rights Reserved.

Nastoletni Din tęskni za koleżanką z dzieciństwa. Pewnego dnia spotyka spełniającego życzenia smoka, który pokazuje mu możliwości, jakie daje magia. Serial zadebiutuje 11 czerwca.

Serial oryginalny

MIASTO RYMOWANEK Sezon 2

RHYME TIME TOWN: SEASON 2 DAISY THE PUPPY, HUMPTY DUMPTY and COLE THE KITTEN in episode 12 of RHYME TIME TOWN: SEASON 2 . Cr. COURTESY OF NETFLIX © 2021

Para uwielbiających zabawę przyjaciół Daisy i Cole wykorzystuje muzykę i wyobraźnię do rozwiązywania problemów w mieście pełnym postaci z dziecięcych rymowanek. Już od 15 czerwca na Netflix!

Serial oryginalny

SUPER GWIAZDKA Sezon 4

Fot. Materiały prasowe

Gdy złoczyńcy przechodzą do ataku, ośmioletnia Zoey używa mocy, by przemienić się w Super Gwiazdkę, dziecięcą superbohaterkę, która codziennie ratuje miasto! Coś w sam raz na wakacje – można oglądać od 29 czerwca!

Ochrona przede wszystkim