Startujemy z cyklem wspierającym kobiece biznesy – #PolkaNaSwoim i szukamy Ciebie! Jeśli prowadzisz swój biznes, działalność czy nawet mini rękodzielnictwo – pochwal się! Nieważne, czy kręcisz boskie dżemy, czy budujesz rakietę!

Nie martw się – nie chcemy żadnych opłat. Nasz portal powstał dla kobiet od kobiet. Bardzo zależy nam na promowaniu kobiecej aktywności zawodowej, kreatywności i odwagi – jednym słowem #womenpower.

Dlatego serdecznie zapraszamy Cię do siebie – zostań naszą bohaterką!

Co trzeba zrobić  – odezwać się do nas!

Nas redakcyjny e-mail: [email protected]

Prosimy o dołączenie w treści wiadomości poniższego oświadczenia:
Wyrażam zgodę na wykorzystanie i przetwarzanie przez Organizatora (portal madams.pl) cyklu #PolkaNaSwoim, swoich danych osobowych zgodnie z przepisami o ochronie danych osobowych i RODO.

Co my zrobimy?

Przygotujemy krótki artykuł o Tobie i Twoim biznesie i opublikujemy go na naszej stronie!

Czego będziemy potrzebować?

Informacji o Tobie i Twoim biznesie, odpowiedzi na kilka pytań, linków do Twoim stron, na które chcesz kierować nasze Czytelniczki i zdjęć, ze zgodą na publikację, żeby wszystko pięknie wyglądało. Wszystkie niezbędne informacje prześlemy do Ciebie mailem.

Pokażmy światu, ile jest świetnych Polek na swoim!

PS: Nie denerwuj się, jeśli od razu nie umówimy się na publikację – chcemy pokazać jak najwięcej fajnych i przedsiębiorczych kobiet, ale chcemy również zachować ciekawą różnorodność. Daj nam chwilkę!

Odwiedź na Facebooku – https://www.facebook.com/MadamsPL