To już ostatni dzwonek, żeby przygotować wyjątkowy prezent na Dzień Dziecka. Nie dajcie się zwieść pozorom, nastolatki i starsze dzieciaki, tak samo lubią ten dzień, jak reszta świata. Ale co tu kryć, jeśli chcecie, żeby prezent był „fajny”, a nie obciachowy, trzeba wiedzieć, co im w duszy gra. Za momencik wakacje, dlatego przygotowaliśmy dla was absolutny wakacyjny must have (tak, upieczecie dwie pieczenie na jednym ogniu)!

Zobaczcie, najlepsze propozycje na prezent na wyjazd nad morze, jezioro lub w góry albo weekendowe wyjście w plener. Wybraliśmy najciekawsze gadżety spośród różnych, przydatnych i mobilnych akcesoriów elektronicznych, tak teraz modnych oraz pożądanych w młodzieżowym świecie.   

Prezent z metką „iksde”, czyli co naprawdę ucieszy

Po wielomiesięcznej nauce zdalnej, zamknięciu w „domowym areszcie” i ograniczonych kontaktach z rówieśnikami wszystkie pociechy – nie tylko te w szkolnym wieku – zasłużyły na odpoczynek jak nigdy wcześniej. Dlatego postanowiliśmy ułatwić rodzicom wybór i przed nachodzącym Dniem Dziecka pokazać 6 najciekawszych gadżetów elektronicznych, które doskonale nadadzą się na prezent.

W końcu młodzież korzysta z osiągnięć najnowszej technologii nawet bardziej intensywniej, a na pewno w szerszym zakresie niż ich rodzice. Trwająca ciągle jeszcze pandemia koronawirusa tylko ten efekt wzmocniła.

Skupmy się więc na akcesoriach mobilnych, które znajdą idealne zastosowanie podczas wyjazdu na wakacje nad morze lub jezioro, w góry czy na biwaku – z rodzicami, na zorganizowanym obozie albo spontanicznie, w gronie kolegów i koleżanek.

Dzieci w późniejszych klasach szkolnych i nastolatkowie budują swoją tożsamość na identyfikacji z subkulturami artystycznymi i swoimi ulubionymi wykonawcami lub gatunkami muzycznymi. Zacznijmy więc od wisienki na torcie, czyli sprzętu audio.

Słuchawki Bluetooth

Fot. Materiały prasowe

Coś, co tygryski lubią najbardziej? Słuchawki!

Prawdziwy must have dla każdego indywidualisty, który chce wsłuchać się w ukochane melodie