Nasze salony są stworzone z myślą o relaksie, dlatego wprowadzenie do tej części domu świeżego wystroju będzie idealnie pasować do koncepcji spokojnego, beztroskiego życia podczas letnich miesięcy. Pomalowane na biało ściany staną się neutralnym tłem i pozwolą na eksperymentowanie z różnymi kolorami i motywami. Wszystko po to, by podczas cieplejszych dni dom stał się miejscem, do którego przyjemnie się wraca.

W stronę morza

Prostym sposobem na przekształcenie przytulnej zimowej aranżacji w letni azyl jest wymiana ciężkich zasłon na lżejszą wersję. Jeśli zależy nam na neutralnym wystroju, użycie stonowanej palety odcieni beży i szarości, w połączeniu z naturalnymi teksturami, które przywodzą na myśl wybrzeże, sprawi, że salon nabierze klasy i elegancji.

Chcąc zatrzymać klimat lata w domu przez cały rok, można zdecydować się na meble wypoczynkowe w letnich barwach. Narożnik Nola od Gala Collezione w delikatnym odcieniu niebieskiego, zwanym baby blue, postarzane drewniane meble, wiklinowe fotele, jutowe kosze, morskie motywy dekoracyjne i akcesoria ze szkła  dodadzą takiemu wnętrzu wyluzowanej nadmorskiej atmosfery.

Fot. Materiały prasowe

Fokus na żywy kolor

Piękne błękitne niebo i podnoszące na duchu światło słoneczne mogą posłużyć jako inspiracja do aranżacji salonu w energetycznych kolorach zieleni, pomarańczy, czerwieni, różu czy żółtego. Wystarczy np. zgrabna sofa Forli z fotelami od Gala Collezione i dodatki w żywym odcieniu, aby całkowicie zmienić klimat salonu, nadając mu wygląd przypominający gorącą Hiszpanię, greckie czy włoskie wyspy.

Fot. Materiały prasowe

Żywy granat sofy Olbia lub turkusowy zestaw modułowy Karato, stworzy radosny wystrój, który z pewnością sprawi, że będziesz się uśmiechać przez cały rok. Ożyw swój salon podnoszącymi na duchu odcieniami pomarańczy i zieleni. Kolekcja Lorien, podobnie jak każda inna z oferty Gala Collezione, mogą występować w dowolnym kolorze z palety wzorników obić. Razem stworzą żywą mieszankę, którą pogłębisz, dodając np. odrobinę fuksji i błękitu na poduszkach. Odważne kolory w salonie będą przypominać klimat Miami Beach, a kto z nas nie chciałby znaleźć się tam choćby na chwilę.