Wybór odpowiedniej sofy do salonu może przyprawić o zawrót głowy. Na rynku dostępna jest bogata gama modeli, które różnią się między sobą nie tylko wyglądem, ale też jakością wykonania, a co za tym idzie funkcjonalnością i trwałością. Jak zatem wybrać odpowiednią sofę, by zarówno pięknie się prezentowała, zapewniała komfort i wygodę, jak i służyła przez kolejne lata? Zobaczcie propozycje z oferty Nobonobo.

Ponadczasowa elegancja – sofa Most

Fot. Materiały prasowe

Sofa to główny element wyposażenia strefy wypoczynku w salonie. Przyciąga wzrok i buduje klimat wnętrza. Powinna, poza komfortem i wygodą, przede wszystkim pasować stylistycznie do całego pomieszczenia. Jeśli chcemy, by nasz salon prezentował się modnie, a przy tym pozostał elegancki przez lata postawmy na modele o klasycznej, ponadczasowej urodzie. Taka jest sofa Most z oferty marki Nobonobo. Model wyróżnia się przede wszystkim niespotykanym dotąd stylem. Delikatne pikowania i luźne wypełnienie poduszek oparciowych dają efekt miękkiej, niezwykle komfortowej sofy o niebanalnym wzornictwie. Postawiona na metalowych nogach stworzonych na kształt mostu (stąd też nazwa) prezentuje się lekko i wytwornie zarazem.

Do dużych wnętrz – sofa Feza

Fot. Materiały prasowe

Równie ważny, jak wybór stylistycznie dopasowanej do wnętrza sofy jest dostosowanie jej rozmiarów do dostępnego metrażu. O ile w małych pomieszczeniach zazwyczaj zmieści się jedynie niewielka sofa, czy narożnik, to w tych większych potrzebujemy bardziej wyszukanych rozwiązań. Tu z pomocą przychodzą kolekcje modułowe. Pozwalają one w pełni spersonalizować mebel, poprzez dobór ilości siedzisk, kształtu i wielkości wypoczynku. Dzięki temu możemy mieć zestaw wypoczynkowy dopasowany do metrażu salonu, liczby domowników oraz układu funkcjonalnego przestrzeni. Takie możliwości aranżacyjne stwarza sofa modułowa Feza z oferty marki Nobonobo. Dzięki dostępności wielu zróżnicowanych modułów, można ją dowolnie konfigurować. Uniwersalne wzornictwo pozwala dopasować mebel do każdego wystroju wnętrza, od nowoczesnego po klasyczne. Na uwagę zasługuje także oryginalny design oraz wysoka jakość wykonania. Sofa osadzona jest na metalowych nogach, które idealnie równoważą szerokie i jednocześnie wygodne siedziska wykończone precyzyjnym przeszyciem.

Nowoczesny minimalizm – sofa Umo