Kochasz biel, ale wnętrza w tym kolorze wydają Ci się zbyt surowe i nieco ascetyczne? Wystarczy postawić na jej ciepły odcień, by uzyskać wrażenie łagodności i przytulności. Uzupełnij wystrój miękkimi tkaninami i naturalnymi materiałami, a dodatkowo podkręcisz ten nastrojowy efekt.

Przełamana dyskretnym różem biel Lychee z kolekcji Tikkurila Optiva White podkreśli romantyczną aurę i pomoże podnieść temperaturę w sypialni. Wnętrze dodatkowo wzbogaci stara drewniana skrzynia w stylu vintage, która będzie nie tylko piękną ozdobą wnętrza, ale sprawdzi się też jako niebanalny nocny stolik. Wyściełane miękkimi poduszkami łóżko i kwiatowe dekoracje dopełnią klimatyczną aranżację i stworzą urokliwy, zaciszny zakątek, w którym można niespiesznie rozpocząć dzień.

Pokój malucha nie musi opływać w kolory, by wydawać się przytulny i bajkowy. Szczególnie jeśli wnętrze wypełnią zabawki o różnych barwach, wzorach i kształtach, które wyeksponują energię dziecięcego królestwa. Biel White Tea farby Tikkurila Optiva White, niczym rozgrzewająca herbata, z niezwykłą łatwością ociepli aranżację, efektownie przyozdabiając całe pomieszczenie. 

Prywatna toaletka w sypialni to marzenie niejednej kobiety.  Urządzając tę przestrzeń warto postawić na stonowaną oprawę kolorystyczną, np. odcień Lotos, by nadać jej niezwykłą lekkość i zwiewność. Połączenie subtelnej tonacji bieli z kremowymi i pudrowymi detalami ukształtuje zmysłowe wnętrze, w którym z wielką przyjemnością będzie można oddać się pielęgnacyjnym zabiegom. Jeśli toaletkę ustawimy dodatkowo przy oknie, zapewni dostęp  do naturalnego światła, ułatwiając wykonanie porannego makijażu.

Więcej aranżacji w ciepłych tonacjach bieli dostępnych jest na stronie www.tikkurila.pl/wnetrza-w-tonacjach-bieli.

***

TIKKURILA to międzynarodowa marka wysokiej jakości produktów przeznaczonych do malowania, dekoracji i ochrony różnego rodzaju powierzchni zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz pomieszczeń. W ofercie posiada szeroką gamę farb, impregnatów czy emalii dla klientów indywidualnych, a także profesjonalistów oraz powłoki i rozwiązania przemysłowe. Tikkurila wiele uwagi poświęca bezpieczeństwu wytwarzanych przez siebie wyrobów, stąd też produkty tej marki są przyjazne dla użytkowników i środowiska naturalnego. Przy wykorzystaniu nowoczesnych technologii, Tikkurila opracowała jeden z najbardziej zaawansowanych na rynku systemów barwienia farb – AVATINT. Umożliwia on pigmentację produktów na ponad 13 tys. odcieni, dzięki czemu można przygotować aranżację przestrzeni według indywidualnych upodobań kolorystycznych i preferencji klientów. Dodatkowo doskonałe parametry użytkowe wyrobów Tikkurila zapewniają pomalowanym powierzchniom piękne i trwałe wykończenie.
Produkty Tikkurila dostępne są w sprzedaży w około 40 krajach od ponad 150 lat. Firma powstała w 1862 r. w Finlandii, na polskim rynku pojawiła się w 1998 roku. Obecnie jest częścią koncernu PPG.
Więcej informacji na temat marki dostępnych jest na stronie www.tikkurila.pl.