Przytłumione, ciepłe barwy, otaczający nas spokój i lekka nutka tajemniczości – tak kojarzy się nam światło związane z nadchodzącymi świętami. Zanim nadejdzie magiczny, wigilijny wieczór, a potem Boże Narodzenie i Nowy Rok, możemy zadbać o odpowiedni, nastrojowy klimat w mieszkaniu. Nowoczesne rozwiązania oświetleniowe są w zasięgu ręki.

Złoto, które koi nerwy

Ciepłe, nastrojowe światło – doskonale pasuje zarówno do wnętrz w stylu klasycznym, jak i tych nowoczesnych. Żarówki dekoracyjne LED Paulmann o ciepłym, złotym świetle sprawdzają się wszędzie tam, gdzie źródło światła jest widoczne, a więc w zawiesiach, kinkietach i żyrandolach. Idealnym rozwiązaniem jest ich połączenie z lampami wiszącymi Pendulum z rodziny Paulmann Neordic. Dzięki takiemu mariażowi każda kuchnia zamieni się przytulne, ciepłe miejsce.

Światło z miejskiej dżungli

Kawałek lasu, czyli choinka, pojawi się niemal w każdym w domu. Efekt, jaki zapewnia, warto wzmocnić odpowiednio dobranym oświetleniem. Wyśmienitym kompanem dla drzewka wydają się być lampy Narve – podłogowa i biurkowa. Modne połączenie materiałowego abażuru i metalowego stojaka zapewnia światło rodem z „miejskiej dżungli”. Taki zestaw wprowadza lekkie, wesołe akcenty w każdym pokoju. Dzięki temu można dowolnie zmieniać jasność i nastrój. Doskonale też współgra z wszystkimi innymi oprawami Neordic, dzięki czemu można skomponować swój mały, przytulny kawałek świata. Warto wybrać model lampy umożliwiający ściemnianie światła oraz odpowiednie, klimatyczne żarówki.