Będąc posiadaczem niewielkiego metrażu, często zastanawiamy się jakie meble wypoczynkowe najlepiej wpiszą się w rozmiary naszego salonu. Przed podjęciem tak ważnej decyzji warto poświęcić chwilę, zwracając uwagę zarówno na estetykę i wygląd mebla, jak też względy praktyczne, szczególnie jeśli nasz salon ma pełnić także rolę sypialni. Podczas wizyty w sklepie, zamiast dużych zestawów modułowych, zwróćmy uwagę na popularne sofy kompaktowe. Oryginalne modele z oferty polskiego producenta Gala Collezione nie zdominują przestrzeni i w naturalny sposób podkreślą proporcję wnętrza.

W małym mieszkaniu, bądź kawalerce, często nie ma możliwości stworzenia oddzielnej sypialni. Wymarzona sofa powinna więc spełniać funkcję zarówno mebla do siedzenia, jak i spania. Na jaki model się zdecydować? Do kliku propozycji popularnych rozkładanych sof z oferty Gala Collezione, dołączyła właśnie zgrabna sofa Jana, z funkcją spania i schowanym w środku mebla materacem. Jej nowoczesna linia sprawia, że odnajdzie się w wielu aranżacjach.

Fot. Materiały prasowe

W niewielkim salonie także możemy cieszyć się z nowoczesnej sofy. Kluczem do sukcesu jest tu wybór modelu, który będzie zgrabny, funkcjonalny i zachwyci nas kolorystyką dobrze dobraną do aranżacji wnętrza. Nie przytłoczy przestrzeni, będzie wyglądał nowocześnie i służył nam wiele lat. Jednym z ciekawszych udogodnień proponowanych przez Gala Collezione do małego mieszkania są rozkładane sofy, które  można wykorzystywać do spania codziennego. Część z nich posiada kilka szerokości do wyboru, dzięki czemu łatwo wybierzemy model idealnie pasujący do naszego salonu. Wszystko po to, by w domu odpoczywało się nam jak najwygodniej.