Subtelny kremowy beton, ciepły piaskowiec czy klimatyczna miedź, to oryginalne interpretacje popularnych odcieni beżów w kolekcjach Opoczno Impressions. Najnowsze propozycje polskiego producenta płytek i gresów, zaprojektowane z myślą o różnych potrzebach użytkowników, świetnie wpisują się w aranżacje wnętrz w wielu konwencjach.

Płytki w odcieniach beżów to kolejna odsłona nowości z konceptu Opoczno Impressions, który tworzy szesnaście różnorodnych kolekcji odzwierciedlających najnowsze trendy w designie. W kolekcjach Triana, Sensuella, First Row i Metaliko ciepłe barwy efektownie łączą się z grafiką cementu, wzorem piaskowca, linearnymi strukturami i dekoracyjnymi mozaikami. Paleta kolorystyczna obejmuje zarówno delikatne kremowe odcienie, jak też rdzawe rudości i głębokie brązy.

– Po okresie dominacji wzorów betonu i szarości nadchodzi zdecydowana zmiana na pozycji lidera wnętrzarskich trendów. Na topie aktualnych propozycji niewątpliwie plasują się beże. Dlatego nie mogło ich zabraknąć wśród naszych najnowszych propozycji stworzonych z myślą o urządzających łazienki – mówi Marcelina Skupińska, Senior Product Manager Opoczno. – W kolekcjach Opoczno Impressions beże pojawiają się w nieszablonowych zestawieniach: z grafiką cementu, linearnymi strukturami, zaskakują też ciekawymi dekoracjami. Taka różnorodność pozwala dopasować płytki w trendowej kolorystyce do łazienek w wielu konwencjach.

Płytki ceramiczne w odcieniach beżów należą do najchętniej wybieranych propozycji do łazienek. W nowych, stylowych wersjach z konceptu Opoczno Impressions każda kolekcja to inny pomysł na wnętrze. Na bazie trendowych beżów możemy wykreować łazienkę pełną lekkości i harmonii. Poczuć atmosferę wnętrz w nadmorskim klimacie. Stworzyć przestrzeń budzącą skojarzenia ze słonecznym, śródziemnomorskim krajobrazem czy nadać wnętrzu industrialny rys. Kolekcje ścienne w formacie 30×60 cm z portfolio polskiego producenta dają dużą swobodę wyboru dodatków i tworzenia kolorystycznych zestawień, aby nadać wnętrzom indywidulany charakter. Znakomicie komponują się z naturalnym drewnem oraz metalicznymi dodatkami w kolorze złota, miedzi czy mosiądzu, otwierając drogę do k