Kuchnia to jedno z najważniejszych pomieszczeń w całym domu. To w niej spędzamy czas przygotowując posiłki, ale również celebrując wspólne chwile z najbliższymi. Warto, aby było to pomieszczenie nie tylko estetyczne, ale przede wszystkim funkcjonalne. Na czym się skupić projektując kuchnię? Jakie wyposażenie wybrać i jakich materiałów użyć? Na te i inne pytania odpowie arch. Jacek Tryc podczas kolejnego spotkania online OKK! design.

Bezpłatny webinar z cyklu OKK! design odbędzie się w piątek 14 maja 2021 r. o godzinie 12:00. Gościem specjalnym spotkania będzie arch. Jacek Tryc, właściciel warszawskiej pracowni Jacek Tryc – wnętrza. Partnerami spotkania są marki Barlinek oraz Samsung.

Mat. pras. Barlinek

Jakie zagadnienia poruszą zaproszeni goście podczas spotkania?

  • Krótka opowieść o teorii projektowania kuchni.
  • Zarządzanie przestrzenią.
  • Zasady projektowania kuchni: jaką zabudowę wybrać i jakich materiałów użyć?
  • Nowe technologie, czyli w co warto wyposażyć kuchnię?

Gościem specjalnym webinaru będzie architekt Jacek Tryc, właściciel pracowni Jacek Tryc – wnętrza, absolwent Politechniki Warszawskiej na kierunku Architektura i Urbanistyka. Projektowanie wnętrz to od 20 lat główny zakres jego pracy. Jest jednym z założycieli Stowarzyszenia Architektów Wnętrz – organizacji zrzeszającej profesjonalne pracownie projektowe. Stowarzyszenie ma na celu między innymi porządkowanie rynku usług projektowania wnętrz. Jako juror konkursów branżowych wpływa na ustawiczne podnoszenie poziomu świadczonych usług wnętrzarskich na polskim rynku. Dzięki temu jest też na bieżąco z nowościami i kierunkami rozwoju w polskim i światowym wzornictwie.